کاربر گرامی : شما قصد خرید و شارژ حساب خود با میزان محصول زیر را دارید. لطفا در صورتیکه این حساب کاربری متعلق به شما نیست از دکمه خروج از حساب کاربری خارج شوید و مجدد وارد سامانه شوید، با سپاس.

فاکتور خرید شما

نام دوره: ارزیابی سلامت جنین-بخش دو

قیمت: 120000 ریال

زمان دوره: پنجاه و دو دقیقه

زبان: فارسی

خلاصه مباحث: ■ الگوهای طبیعی و غیرطبیعی ضربان قلب جنین را شرح دهند.<br/> ■ انواع مانیتورینگ جنین را توضیح دهند.<br/> ■ انواع کاردیوتوکوگرافی CTG را افتراق دهند.<br/> ■ نحوه انجام روشهای ارزیابی سلامت جنین را توضیح دهند. <br/> ■ یک تراسه را به نحو صحیح تفسیرنمایند. <br/> ■ تست بدون استرس (NST) را به نحوصحیح تفسیر نمایند. <br/> ■ تست استرس انقباضی (OCT) را به نحو صحیح تفسیر نمایند. <br/> ■ تست بیوفیزیکال پروفایل&nbsp; (BPP) را به نحو صحیح تفسیر نمایند.
قوانین و نکات مهم : کاربر گرامی

+ گروه پشتیبانی ما در تمام طول هفته و ساعات شبانه روز تا زمان کسب امتیاز کنار شما هستند.

+ شما میتوانید با یکبار پرداخت دو مرتبه در آزمون یک دوره در صورت موفق نشدن در مرحله اول شرکت فرمائید.برای اینکار با شماره‌های فروشگاه تماس بگیرید.

+ میتوانید با تمام کارتهای عضو شتاب که دارای رمز دوم خرید اینترنتی هستند در این سامانه اقدام به خرید نمائید.

+ دو درگاه بانک پارسیان و سامان جهت سهولت در پرداخت های شما فراهم شده است. .

+ که فارغ از نوع کارت بانکی شما کاربران گرامی میتوانید از هر کدام از این درگاهها اقدام به خرید فرمائید.

+ به دلیل تراکنش های متعدد در سامانه و امور بانکی ممکن از در برخی موارد پرداخت شما با مشکلاتی مواجه شود در هر صورت با ما تماس بگیرید.

+ در صورت هرگونه سوال با تلفن تماس فروشگاه: 09183779330-09188718784 تماس حاصل بفرمائید.

+ خواهشمند در فرآیند پرداخت از کلیک بروی دکمه. Back و یا کلیک های مکرر خودداری بفرمائید و با آرامش صبر نمایید تا فرآیند پرداخت تکمیل گردد.

+ پس از تکمیل موفقیت آمیز خرید، شما بصورت خودکار از درگاه بانکی مجدد به همین سامانه برگشت داده خواهید شد و حساب کاربری شما به همان مبلغ پرداختی شارژ میگردد.