کاربر گرامی : شما قصد خرید و شارژ حساب خود با میزان محصول زیر را دارید. لطفا در صورتیکه این حساب کاربری متعلق به شما نیست از دکمه خروج از حساب کاربری خارج شوید و مجدد وارد سامانه شوید، با سپاس.

فاکتور خرید شما

نام دوره: Induction-القای زایمان

قیمت: 100000 ریال

زمان دوره: یک ساعت

زبان: فارسی

خلاصه مباحث:القای زایمان و تقویت زایمان را تعریف کنند. اندیکاسیون های القای زایمان را بیان کنند. کنتراندیکاسیون های القای زایمان را توضیح دهند. خطرات القای زایمان را شرح دهند. جدول امتیاز دهی Bishop را توضیح دهند. روشهای آمادگی سرویکس در القای زایمان را توضیح دهند. چگونگی استفاده از پروستاگلاندین ها جهت آمادگی سرویکس را شرح دهند. چگونگی استفاده از دهنده های اکسید نیتروجهت آمادگی سرویکس را شرح دهند. چگونگی استفاده از کاتتر ترانس سرویکال را جهت آمادگی سرویکس شرح دهند. چگونگی استفاده از دیلاتورهای هیگروسکوپیک سرویکس را جهت آمادگی سرویکس شرح دهند. چگونگی استفاده از جدا کردن پرده ها را جهت آمادگی سرویکس شرح دهند. چگونگی استفاده از اکسی توسین جهت القای زایمان را توضیح دهند. عوامل موثر در موفقیت اکسی توسین را بیان کنند. عوارض ناشی از اکسی توسین را شرح دهند. مراقبتهای لازم حین انجام القای زایمان با استفاده از اکسی توسین را توضیح دهند. روش استفاده از پاره کردن مامبرانها جهت انجام القای زایمان را شرح دهند. کاربرد طب فشاری برای القای زایمان را توضیح دهد. مواد غذایی موثر برای شروع زایمان را نام ببرد.
قوانین و نکات مهم : کاربر گرامی

+ گروه پشتیبانی ما در تمام طول هفته و ساعات شبانه روز تا زمان کسب امتیاز کنار شما هستند.

+ شما میتوانید با یکبار پرداخت دو مرتبه در آزمون یک دوره در صورت موفق نشدن در مرحله اول شرکت فرمائید.برای اینکار با شماره‌های فروشگاه تماس بگیرید.

+ میتوانید با تمام کارتهای عضو شتاب که دارای رمز دوم خرید اینترنتی هستند در این سامانه اقدام به خرید نمائید.

+ دو درگاه بانک پارسیان و سامان جهت سهولت در پرداخت های شما فراهم شده است. .

+ که فارغ از نوع کارت بانکی شما کاربران گرامی میتوانید از هر کدام از این درگاهها اقدام به خرید فرمائید.

+ به دلیل تراکنش های متعدد در سامانه و امور بانکی ممکن از در برخی موارد پرداخت شما با مشکلاتی مواجه شود در هر صورت با ما تماس بگیرید.

+ در صورت هرگونه سوال با تلفن تماس فروشگاه: 09183779330-09188718784 تماس حاصل بفرمائید.

+ خواهشمند در فرآیند پرداخت از کلیک بروی دکمه. Back و یا کلیک های مکرر خودداری بفرمائید و با آرامش صبر نمایید تا فرآیند پرداخت تکمیل گردد.

+ پس از تکمیل موفقیت آمیز خرید، شما بصورت خودکار از درگاه بانکی مجدد به همین سامانه برگشت داده خواهید شد و حساب کاربری شما به همان مبلغ پرداختی شارژ میگردد.