برگزاری نخستین آئین نکوداشت مقام والای مادران استان کردستان در دانشگاه

روز مادر، روز زن

روز مادر، روز زن

آئین نکوداشت مقام والای مادران استان کردستان برای نخستین بار در دانشگاه علوم پزشکی کردستان و در تالار ابن سینای دانشکده پزشکی برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار وب دا، در این آئین که استاندار و جمعی از معاونین و مدیران استانداری کردستان، رئیس، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل و جمعی از کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کردستان، بنیان گذار و مسئولین بنیاد فرهنگی بین المللی مادر به همراه جمعی از مادران و فرزندان آنان حضور داشتند از ده نفر از مادران استان کردستان به نمایندگی از همه مادران، تجلیل به عمل آمد.
بنیان گذار بنیاد فرهنگی بین المللی مادر در ابتدای این آئین ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز مادر گفت: یکی از آرزوهای من برگزاری این آئین در استان کردستان بود که واقعا جای خوشحالی دارد این مراسم در دانشگاه علوم پزشکی کردستان محقق شد.
مهندس غلامرضا محمدی گفت: اگر بخواهیم جامعه شکوفایی داشته باشیم باید بر روی پرورش مادران متعالی سرمایه گزاری کنیم چرا که مادران متعالی، فرزندانی متعالی تربیت کرده و سعادت کشور را تا ابد تضمین می نمایند.
وی تصریح کرد: من به جوانان پنج توصیه که حاصل بیش از 50 سال کار و تلاش اینجانب است را می کنم که شامل ایمان به خدا، امید، تلاش، احترام به دیگران و کمک کردن می باشد که در صورتی که این توصیه ها را در زندگی خود بکار گیرند قطعا موفق خواهند شد.
در پایان این آئین که به همت بنیاد فرهنگی بین المللی مادر با همکاری استانداری کردستان و میزبانی دانشگاه علوم پزشکی کردستان برگزار گردید، ضمن اهداء تندیس ویژه به رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان، از زحمات استاندار کردستان و سایر دست اندرکاران برگزاری این آئین نیز قدردانی شد.

دیدگاه ثبت شده توسط کاربران

دیدگاه خود را بیان کنید!